TÜRKİYE’DE VE DÜNYADA ZSK TEKNOLOJİSİ KONUŞULUYORZSK Nakış makineleri modellerindeki değişikliklerinden bazıları,

Yeni ZSK Nakış Makinelerimize Kasnak Motorları güçlendirilmiş olup, kasnak kayış ve dişlilerinin de büyütülüp genişletilmesi sonucunda kasnak hareketleri çok daha hassas hızlı ve güçlü hale getirilmiştir.
Bu şu demektir ki; ZSK zaten geçtiğimiz yıllarda yazılım değişikliği yaparak sağladığı ince ve hassas nakış yeteneğini mekanik değişiklik ile de perçinledi ve çok daha küçük ve ince narin nakış yapabilme yeteneğini ikiye katladı.

Diğer önemli yenilik ise; ZSK  kafalarına  konan bobinler sayesinde iplikler iğneden çıkmamaktadır. Yani bir kafa çalışırken diğer kafanın iptali halinde horozlarda hareket etmemekte sabit durmaktadır. Bu'da iğneden iplik kaçmalarının diğer sistemlere göre %100 engellenmesini garanti etmektedir.

Tek Kafa'da 4'lü ( Twin ) Pul ve Dünya'da ilk ve tek 19mm Pul
Bilindiği üzere ZSK zaten Pul işleme Teknolojisinde zaten haklı bir üne ve üstünlüğe sahipti.
Dünyada ilk Pul işleme aparatını yine ZSK icat etmişti. Bu üstünlüğün verdiği sorumlulukla yine Pul işleme konusunda bir başka başarıya daha imzasını atarak ZSK ve Alman Teknolojik üstünlüğün aslında ne kadar ilerici olduğunu bir kez daha kanıtladı. Tek pul aparatında 2 makara ile aynı anda 2 pul ve Tek kafa'da sağ'lı Sollu çift aparat ile 4'lü Pul sisteminin en verimli halini yine ZSK müşterilerine sunuyor. Üstelik  arkadan veya üst üste pul verme sistemi ile bu işi çok daha hızlı kolay ve verimli hale getirerek. 1100 devirde hatasız, Pul akmalarına (iğnelerin Pulu kırması)kesinlikle sıfır hata ile izin vermeyen, her  aparatta bulunan 4 adet elektronik servo motoru ile garanti ederek daha da önemlisi ZSK’nın 4'lü pul
sistemi ,kesinlikle ayrıca ek maliyet gerektiren hava Kompresörü ve ayrıca Desen Sistemi gerektirmez. Ücretsiz verilen bir Editör ile bu iş kolayca halledilir.

Gördüğünüz üzere ZSK 'da yenilikler bitmiyor, devam ediyoruz ;  19 mm Pul
Dünya modası doyumsuz ve hep yenilikçi ve tabii en ucuz maliyet ile en güzel görüntülü ürünleri üretme peşinde. İşte burada son aylarda moda olan ve bu yıl ve gelecekte çok daha fazla talep edilecek olan bir olguda 19mm Pul'dur. Nedeni aslında basit, çok daha fazla alanı çok daha hızlı ve daha az maliyetli Pul ile kaplamak ve tabii daha iyi görünüm.19mm Pul bunun için ideal çözüm ama bunu yapan makine yoktu takii ZSK yapana kadar.
Dünyada ilk ve tek 19 mm Pul işleyebilen ZSK Pul aparatlı makinalarımız ile bunu en az 600 devirde başarmak artık mümkün

*-YENİ -19'mm PUL işleyebilen Dünyadaki tek Nakış Makinası

Elektronik olarak 3'mm den - 25'mm ye kadar çıkarılabilir.19'mm Pul ile  Dakika'da 600 devir Pul işleme hızı ile bir ilk

*-YENİ - 4'RENK PUL APARATI - Ayrıca Desen Programı Gerekmez
Tek Kafada İkiz Makara ve Ayaklı Çift Pul Aparat Sistemi ( Kusursuz, Sorunsuz, Hızlı ve Kolay 4'lü Pul Aparatı )

1-Hız NET 1100 DEVİR (Vuruş / Dak.)
Aynı vuruş hızı payetler için de geçerlidir. Burada önemli olan bir husus ise, Diğer makinelerin payet işlemede mecburi olarak atlama vuruşunda çalışması gerektiği için, payet işlemede hız (örneğin: Mercedes yıldızı vuruşunda ) reel olarak %20’ ye varan bir hız yavaşlaması meydana gelmektedir ki bu nakışçıya hiçbir şekilde yansıtılmamaktadır.

2-T8
Şu ana kadar olan diğer kullanma ünitelerine ek olarak :

  • Kolay kullanım – izleme pencereleri ve resimler sayesinde desenlerin daha hızlı bir şekilde seçilebilmesi.
  • Yükleme/Kaydetme/Kopyalama için USB-bağlantısı, disket ve ağ bağlantısına ek olarak.
  • 8,4 Zoll Ekran, 800 x 600 Pixel çözünürlük (TFT ekran gibi çözünürlük).
  • Toplam hafıza 32 MB
  • Desen hafızası 24 MB – 7,2 Milyon vuruşlu desen kapasitesi.
  • Mouse veya Trackball için bağlantı imkanı.
  • Harddisc yerine flash-disc; bunun sayesinde daha yüksek güvenlik ve harddisc çökmesinden koruma

3-Pantograf hareketi
T8’ de ayarlanabilen pantografın sürme hızı ve diğer pantograf işlemleri.

4-Modifiye iplik kesici  ve yenilenen bıçak sistemi
Nakış başlangıç vuruşunun güvenliğini arttırmaktadır.

5-Revize edilen yeni Y-çalıştırma ünitesi
Küçük motif ve harflerin işlenebilmesini sağlamakta, herhangi diğer makinelerden daha düzgün ve temiz olarak işleyebilmesi. Bu şekilde de en iyi düzgünlük ve hız elde edilmektedir.

6-Kısa iplik bitişleri ve yenilenen iplik tutucular
Şu ana kadar olan diğer tüm makinelerden yarısı kadar daha kısa.

7-Optimize iplik yolu
Üst ve alt iplik arasındaki düzeltilmiş dağılım, nakış resminin çok daha iyi olduğunu göstermektedir.

8-İplik kılavuzu
1100 devir hızında bile üst ipliğin optimize olarak kılavuzlanması garanti edilmektedir.

9-İplik kılavuzu durdurucusu
İplik kılavuz tutucularının otomatik kapanmasından dolayı artık üst ipliğin kıstırılmasına gerek duyulmamaktadır (bunun sayesinde artık çalışmayan iğnelerde ve kafalarda üst ipliğin çıkarılmasına gerek duyulmamaktadır).

10-Protektörler (bunlar tekli iplik kılavuz tutucularının arasındaki lamlardır / varaklardır)
İşleyen ipliğin iplik balonundan dolayı diğer ipliklere karışmasını yüksek ölçüde engellemektedir. Ki bu da iplik kopmasını (ipliğin diğer ipliklere dolaşması) oldukça azaltmaktadır.

WwW.HemenTeslimal.CoM | Online Satis Sitemiz